Peolaud Asian Chefist!


Kirjuta meile ning koostame Teile personaalse pakkumise. Lubame enda poolt mõnusat õhkkonda, head teenindust ja personaalset lähenemist!

Meie india saal mahutab kuni 40 inimest. Saali saame lauad paigutada L-kujulisena, ühe pika lauana või hoopis püstiseisulauad.

NÄIDISMENÜÜ 1
Hind al 13 €/in

EELROOG
Mini cheese spring rolls * & Drums of heaven **

PEAROOG
Thai green/red curry chicken curry *** & Sweet and sour pork

LISANDID
Vegetable noodles & Basmati rice


NÄIDISMENÜÜ 2
Hind al 15 €/in

EELROOG
Samosa ** & Vegetable pakora **

PEAROOG
Butter chicken & Lamb kurma**

LISAND
Basmati rice

MAGUSTOIT
Fresh Fruit Salad With Mango Sauce
ASIAN CHEF CATERING

Kui soovid, et sinu sündmus jätaks unustamatu mulje, siis vali Asian Chef catering!

Meie Indiast ja Nepaalist pärit restorani kokad soovivad pakkuda Teile unustamatuid maitseelamusi ainult värskelt valitud toorainest.

Olgu tegemist firmaürituse, seminari, konverentsiga või vajab mõni muu eraeluline sündmus tähistamist - Asian Chef katab Teie laua, teenindame-toitlustame, korraldame peo või vastuvõtu kliendile sobivas paigas - tööl, kodus, näitustesaalis, konverentsil, banketisaalis, vabas looduses.

Catering’i ja muude broneerimisega seonduvate küsimuste korral palume ühendust võtta meili teel info@asianchef.ee või helistada meie infonumbril +372 50 90 442 või toitlustusjuhile +372 5918 1275.

Broneerige laud

Soovite meie juurde lauda broneerida?
Antud juhul täitke palun allolev broneerimisvorm või kui eelistate lauda broneerida telefoni teel, siis helistage meile julgelt:

+372 50 90 442