Kinkekaardid & soodustused

Kallid aasia toidu nautijad ja meie toredad külastajad!

Kallid aasia toidu nautijad ja meie toredad külastajad!

Et vältida segadusi ja arusaamatusi, näitame Teile igaks juhuks, millised on meie praegused kasutuses olevad ja kehtivad kinkekaardid – neid on Teil võimalik klienditeenindajale esitada ja tellimuse eest tasudes kasutada. Enamasti on kaardi tagaküljele kirjutatud ka kehtivuse kuupäev.


Täpsustus!

Täpsustus!

Täpsustame ka, et varasemalt ja läbi aastate oleme pakkunud erinevaid sooduskaarte – anname teada, et praeguse seisuga ei ole meil aga ringluses enam ühtegi kehtivat sooduskaarti. Kui omate mõnda sellist kaarti, siis ilmselt on see aastaid tagasi soetatud ja paraku enam ei kehti.


Püsikliendi programm!

Püsikliendi programm!

Soovitame Teil liituda ka meie püsikliendi programmiga (TASUTA), et Teile kehtiks meie püsisoodustus + sünnipäeva soodustus! Lugege täpsemalt: https://asianchef.ee/restoranist/pysikliendi-programm/


Soodustused ISIC ja ITIC kaardiga!

Soodustused ISIC ja ITIC kaardiga!

Lisaks kehtivad meil aga erinevad soodustused – 10% toidumenüült ISIC ja ITIC kaardiga; kui aga tellite kohapeal või meie telefoni teel toitu kaasa (take away), siis kehtib Teie tellimusele -5% soodustus.

Pakume nüüdsest ka oma klientidele catering'i teenust:

Broneerige laud

Soovite meie juurde lauda broneerida?
Antud juhul täitke palun allolev broneerimisvorm või kui eelistate lauda broneerida telefoni teel, siis helistage meile julgelt:

+372 50 90 442